אלי גבאי

אלי גבאי (נולד ב-1982) הוא מנכ"ל קבוצת גבאי, חברת הנדל"ן מהמובילות בארץ. גבאי החל את דרכו כבר בגיל 25 בביצוע עסקה ראשונה, ומאז הוא מוביל את החברה בגאווה גדולה, ולהישגים משמעותיים.

ביוגרפיה

אלי גבאי גדל באשקלון והוא חלק ממשפחה ענפה שמנהלת את חברת גבאי, כאשר נכון לכרגע אלי גבאי הוא מנכ"ל קבוצת גבאי ומנצח על כל פעילות הקבוצה. לאחר פטירת אמו, עבר אלי גבאי יחד עם אביו ומשפחתו אל תל אביב ומשם המשיך גבאי והמשיכה המשפחה כולה את פעילות החברה כאשר מטה החברה נמצא באשקלון.

קריירה

גבאי החל להרחיב את פעילותו העסקית לאיזור המרכז בשנים האחרונות ובשנת 2008 בגיל 25 ביצע את העסקה הראשונה שלו עם חברת 'אזורים'.

גבאי שמע שאזורים רוצים למכור קרקע, בירר מי האדם שמולו הוא צריך לעמוד לצורך ביצוע העסקה ובעקשנות ישב אצלו יום אחר יום עד שהגיעו להסכמות.

הקשר בעסקה ראשונה זו בגיל כה צעיר הזניק את החברה ברמה גבוהה כאשר זו ביצעה עוד עסקה משמעותית לאחרי כן, ולאחריה כבר העסקאות החלו להפוך חלק משגרת החיים בניהולו של אלי גבאי, מנכ"ל חברת גבאי.

פעילות עסקית

  1. בשנת 2015 רכשה קבוצת גבאי בראשותו של אלי גבאי את הפעילות של חברת "צ. לנדאו".
  2. במרץ 2016 הפכה קבוצת גבאי לבעלת גרעין השליטה בחברת הנדל"ן "אנגל משאבים", אשר שינתה את שמה ל"גבאי מניבים ופיתוח בע"מ", העוסקת בפעילות נדל"ן, בניהול ותפעול של נכסי מקרקעין להשכרה ולמכירה וכן בבנייה למגורים בארץ ובחו"ל.
  3. בדצמבר 2018 רכשה הקבוצה את הפעילות של חברת "יעקב אלעזר".
  4. בשנת 2018 הפכה קבוצת גבאי ליבואנית רשמית ובלעדית של ענקית עגורני הצריח הספרדית COMANSA – מהלך זה הוסיף לקבוצה יתרון משמעותי בתחום הביצוע.
  5. ביולי 2019 השלימה "גבאי מניבים ופיתוח", חברת הבת של קבוצת גבאי בראשות אלי גבאי, את השלמת רכישת השליטה בחברת "העיר החדשה", אשר לה פרויקטים רבים בתל אביב.
  6. בספטמבר 2019 רכשה קבוצת גבאי את עיקר הפעילות של חברת הנדל"ן "פריז
    ט חסון".

חיים אישיים

אלי גבאי נשוי לנועה פסטרנק גבאי, ולהם 3 ילדים. אלי גבאי מתגורר בתל אביב.

קישורים חיצוניים

הצעירים המבטיחים של 2018

Duns100 – קבוצת גבאי

אלי גבאי: "אנחנו פותחים את 2022 עם עסקת קומבינציה במיקום מצוין בחיפה"

אלי גבאי: "בפריפריה אתה תמיד מוכר. לדירת יוקרה יותר קל לרדת"

אלי גבאי: "כהחלטה אסטרטגית, אנחנו תרים אחר עסקאות קרקע פרטיות"

אלי גבאי מנכ"ל קבוצת גבאי מדבר על עולם הבניה המתחדש

אלי גבאי

בעלים וסמנכ"ל פיתוח עסקי