אודות קבוצת גבאי

קבוצת גבאי נמנית עם חברות הבניה הוותיקות והמובילות בענף הנדל”ן בישראל. לקבוצה ניסיון עשיר ביזמות, בנייה ושיווק פרויקטים בענף הנדל”ן, אותם היא מובילה במצוינות מקצועית לכל אורך הדרך.
קבוצת גבאי, נוסדה בשנות השמונים על ידי שמשון גבאי ומתבססת על ערכי המשפחה והמצוינות. דור ההמשך נשען אף הוא על מסורת זו ומוביל את הקבוצה למצוינות ביזמות, בבניה, בשיווק ובשירות, מתוך מחויבות ללקוחות הקבוצה ולשמירה על המוניטין המצוין של מפעל החיים המשפחתי.

לקבוצת גבאי סיווג קבלני ג’5 והיא מתפקדת הן כיזם והן כמבצע הפרויקט – מה שמבטיח ליווי צמוד לכל אורך חיי הפרויקט.

לקבוצה יש כ- 1,200 יחידות דיור בשיווק ובביצוע המתחלקות בין 14 פרויקטים, הפרושים ברחבי ישראל. בנוסף, לקבוצה עוד עשרות פרויקטים הכוללים כ- 7,300 יחידות דיור, הנמצאים בשלבי תכנון מתקדמים בתל אביב, נתניה, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אור יהודה, קריית אונו, בת ים, אשדוד ועוד.

הקבוצה נהנית מחוסן פיננסי גבוה, המבטיח בניה איכותית ומקצועית תוך עמידה בלוחות זמנים ומתן שירות אישי ומסור לכל לקוח, תוך תכנון וייצור פרויקטים פורצי דרך, תוך שמירה על סטנדרטיים של מצוינות.

עסקאות משמעותיות

  1. במרץ 2016, הפכה הקבוצה לבעלת גרעין השליטה בחברת הנדל”ן “אנגל משאבים” אשר שינתה את שמה ל”גבאי מניבים ופיתוח בע”מ” – העוסקת בפעילות נדל”ן, בניהול ותפעול של נכסי מקרקעין להשכרה ולמכירה, וכן בבנייה למגורים בארץ ובחו”ל.
  2. בדצמבר 2018 רכשה קבוצת גבאי את הפעילות של חברת יעקב אלעזר לאחר שזו נקלעה לקשיים.
  3. בשנת 2018, הפכה קבוצת גבאי ליבואנית הרשמית והבלעדית של ענקית המנופים הספרדית ‘Comansa’ – מהלך זה הוסיף לקבוצה נדבך משמעותי בתחום הביצוע.

מבנה הקבוצה

חטיבת יזמות ופיתוח עסקי

החטיבה אחראית על איתור קרקעות לבניה במקומות אסטרטגיים, איתור נכסים קיימים לצורך השבחתם, איתור וקידום עסקאות “קומבינציה עם בעלי קרקעות והשתתפותם במכרזים לבניה רוויה בקרקעות מנהל מקרקעי ישראל.

חטיבת התחדשות עירונית

החטיבה מתמחה בפרויקטים מסוג “פינוי בינוי” ותמ”א 38 ובעלת הכלים והניסיון לאתר אזורים המתאימים להתחדשות עירונית ולהעניק ליווי צמוד לבעלי הנכסים, החל משלב החתמת הדיירים, דרך התכנון המשותף של הפרויקט, ועד לביצוע מלא (ע”י חטיבת הביצוע של הקבוצה) ומסירת החזקה ללקוחות הפרויקט.

חטיבת שיווק, מכירות וקשרי לקוחות

הקבוצה מעניקה ליווי צמוד ויחס אישי לכלל הרוכשים ולקוחות הקבוצה – מתחילת התהליך ברגע ההתקשרות, עבור בחתימת החוזים ותהליך שינויי הדיירים ועד למסירת הנכס. החטיבה אחראית, בין היתר, על ניתוח השוק ויישומו בפרסום ובמכירות על מנת להבטיח בנייה איכותיתומקצועית, תוך עמידה בלוחות זמנים ומתן שירות אישי ומסור לכל לקוח.

חטיבת תכנון, ביצוע וניהול פרויקטים

לקבוצה חטיבת ביצוע ענפה האחראית לתכנון, ביצוע ופיתוח הפרויקטים. חטיבה זו נתמכת על ידי צוותים מקצועיים הכוללים מהנדסים, מנהלי עבודה, מפקחים ומאות פועלים. בבעלות הקבוצה כל הציוד המקצועי והלוגיסטי לביצוע עבודות בנייה בכל הפרויקטים שבבעלותה.

גבאי עגורנים

מחלקה בתוך חטיבת הביצוע, המציעה שירות מכירה והשכרה של עגורני צריח חדשים מתוצרת חברת COMANSA. מחלקת העגורנים מספקת שירות לקוחות ושירותי אחזקה מלאים עבור עגורני החברה, החל מייעוץ ותכנון, דרך שירות אספקת חלקי חילוף, הרכבת והגבהת העגורן ועד לפירוקו עם סיום העבודות.

חטיבת נדל"ן מניב

חטיבה ותיקה ובעלת ניסיון רב באיתור נכסים, השבחתם והפיכתם לנכסים מניבים בארץ ובחו”ל. פעילות החטיבה כוללת ייזום, ניהול, אחזקה והשכרה של מבני משרדים, מסחר, תעשיה ומגורים, כגון מלונות, מרכזים מסחריים, מקבצי דיור ומרכזי דיור מוגן.

הנהלת הקבוצה

מר שמשון גבאי

יו"ר הקבוצה

מיה גבאי טובול, עו"ד

מנכ"לית

אלי גבאי

בעלים וסמנכ"ל פיתוח עסקי

אורית גבאי טירר

סמנכ"לית שיווק ומכירות

אריק טובול

סמנכ"ל תכנון וביצוע

תמר גבאי

סמנכ"לית רכש

לפרטים נוספים

שלח

ההודעה נשלחה בהצלחה

שגיאה!
לא נשלחה הודעה.

תפריט