מחלקת התחדשות עירונית – מצוינות בפיתוח:

פרויקטים מסוג 'פינוי בינוי' ותמ"א 38/2 (מסלול הריסה ובניה)-זו המומחיות שלנו! לקבוצה יש את הכלים והניסיון לאתר אזורים המתאימים להתחדשות עירונית ולהעניק ליווי צמוד לבעלי הנכסים החל משלב החתמת הדיירים, התכנון המשותף של הפרויקט, ועד לשלב הביצוע ומסירת החזקה ללקוחות הפרויקט.

מחלקת תכנון ביצוע וניהול – מצוינות בשטח:

לקבוצה מחלקת ביצוע ענפה האחראית לתכנון, ביצוע ופיתוח הפרויקטים. מחלקה זו נתמכת על ידי צוותים מקצועיים המונים מהנדסים, מנהלי עבודה, מפקחים ומאות פועלים. בנוסף, בבעלות הקבוצה כל הציוד המקצועי והלוגיסטי לביצוע עבודות הבניה בכל הפרויקטים שבבעלותה.

מחלקת שיווק, פרסום וקשרי לקוחות – מצוינות בשירות:

הקבוצה מעניקה ליווי צמוד ויחס אישי למגוון לקוחות הקבוצה, ביניהם: רוכשי הדירות, רוכשי המשרדים, לקוחות הדיור המוגן ומקבצי הדיור, דיירי פרויקטים 'פינוי בינוי' ותמ"א 38/2 החל מרגע ההתקשרות ועד למסירת הנכס.

בשביל לתכנן וליצור פרויקטים פורצי דרך, להבטיח בניה איכותית ומקצועית תוך עמידה בלוחות זמנים ומתן שירות אישי ומסור לכל לקוח, דרוש חוסן פיננסי גבוה. לקבוצת גבאי יש את ההמון העצמי, המאפשר לפרויקטים מהותיים לרקום עור וגידים תוך שמירה על סטנדרטים של מצוינות.

הקבוצה חרטה על דגלה את ערכי המצוינות, ערכים בעלי ציפיות גבוהות והתוצאות בהתאם.

קבוצת גבאי – מסורת של מצוינות בבניה

קבוצת גבאי הנה מחברות הבניה הוותיקות והמובילות בענף הנדל"ן בישראל. לקבוצה ניסיון עשיר ביזמות, בניה ושיווק פרויקטים נדל"נים והיא מובילה את הפרויקטים במקצועיות ובמצוינות לכל אורך הדרך. חזון הקבוצה הוא להמשיך לגדול ולהתעצם תוך ביסוס יזמות עסקית מצליחה.

במשפחה שלנו – מצוינות זה חלק מהמסורת

קבוצת גבאי דוגלת בערכי המצוינות והמסורת עוד מתחילת דרכה כשנוסדה ע"י מר שמשון גבאי בסוף שנות השמונים. ערכים אלו משמשים עד היום כעמודי התווך של מותג הבנייה המשפחתי, אליו התווסף הדור הצעיר שהביא עמו משב רוח רענן של יזמות עסקית, נועזות, דינמיות, יכולת התרחבות, צמיחה ופיתוח עסקי.

בני המשפחה, המנהלים כיום את הקבוצה, ממשיכים להובילה תוך עמידה ביעדים המאתגרים ומוכיחים את עצמם בכל פרויקט מחדש.
בקבוצת גבאי, הכל נשאר במשפחה – דור ההמשך נשען על המסורת ומוביל את הקבוצה למצוינות ביזמות, בבנייה, בשיווק ובשירות. כל זאת מתוך מחויבות לשמירה על השם המצוין של מפעל החיים המשפחתי.

הכירו את מחלקות החברה – הכל תחת קורת גג אחת:

מחלקת נדל"ן מניב – מצוינות עסקית:

למחלקה ניסיון רב באיתור נכסים, השבחתם והפיכתם לנכסים מניבים כגון: מלונאות, מרכזים מסחריים, מקבצי דיור ומרכזי דיור מוגן.

מחלקת יזמות ופיתוח עסקי – מצוינות באסטרטגיה:

המחלקה אחראית על איתור קרקעות לבניה במקומות אסטרטגיים, חיפוש נכסים קיימים לצורך השבחתם, איתור וקידום עסקאות "קומבינציה" עם בעלי קרקעות וכן השתתפות במכרזים לבניה רבויה בקרקעות מנהל מקרקעי ישראל.